Czym jest PrimaLife

 

PrimaLife to autorski projekt edukacyjny, którego pomysł narodził się w Primavera Jastrzębia Góra. Bazuje na wiedzy i doświadczeniu nabytego podczas pracy z osobami, które poszukują sposobu na trwałą i zdrową zmianę swoich nawyków w codziennym życiu.

W 2010 roku w Primavera Jastrzębia Góra wystartowały pierwsze, kompleksowe pobyty dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Zostały one oparte przede wszystkim na dużej dawce aktywności fizycznej oraz odpowiednio zbilansowanej i zdrowej diecie. Od początku postawiliśmy na specjalistyczną wiedzę naszych trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów.

Każdego roku odbywa się 40 turnusów odchudzających, w których średniorocznie uczestniczy 2 000 Gości. Wiele z tych osób chce kontynuować swoją pracę nad zdrowymi nawykami również po powrocie do domu, ponieważ podczas pobytów odchudzających osiągają prawdziwe sukcesy: średnio podczas turnusu ośmiodniowego każdy z uczestników stracił 3,5 kg. Rekordzistka, która uczestniczyła w naszych wczasach schudła aż 57 kg.

Na dzień dzisiejszy, PrimaLife nie jest już tylko programem edukacyjnym skierowanym do Gości Primavera Jastrzębia Góra. To projekt znacznie wykraczający poza pierwotne założenia. Z planu PrimaLife może korzystać każdy, kto chce w zdrowy sposób pracować nad własnymi nawykami.

Od 2018 roku, PrimaLife to również liczne spotkania, warsztaty i projekty, w które włączamy się, aby dzielić się naszą wiedzą. Kilka razy w miesiącu organizujemy zarówno kameralne warsztaty, jak i bierzemy udział w dużych wydarzeniach, gdzie dajemy możliwość konsultacji z naszymi specjalistami.

Przez lata zbudowaliśmy bazę własnych specjalistów. Na tą chwilę, z PrimaLife współpracuje około 30 specjalistów z różnych dziedzin. Nauczyliśmy się co jest skuteczne i co ważne. Wiemy jak zdrowo osiągać swoje cele. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy może zadbać o swoje zdrowie zarówno samodzielnie, jak i pod okiem wykwalifikowanej kadry.

W 2016 roku, biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia oraz wiedzę naszych specjalistów, rozpoczęliśmy prace nad unikalnym serwisem internetowym. Ponad 6000 przepisów, niemal 250 filmów treningowych, setki wskazówek i podpowiedzi, to efekt naszych prac. A wszystko połączone w Plan, indywidualnie dopasowany do potrzeb każdego, kto w zdrowy sposób chce zrealizować swój cel, wybrany spośród 10 różnych możliwości.

Specjaliści PrimaLife

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów z różnych specjalistycznych dziedzin. Jesteśmy tu po to, aby wspierać Cię w procesie zmiany. Dzielimy się naszą wiedzą i motywujemy w osiąganiu celu.

Rozpocznij Bezpłatną Analizę 4 filarów Twojego zdrowia

Link do analizy otrzymasz na podany przez Ciebie adres mailowy.
W zamian otrzymasz szczegółowy zestaw porad i wskazówek dotyczący Twojej diety, aktywności fizycznej, psychologii i pielęgnacji.